auto_Screenshot_281495311794
21/05/2017 - 7:19

Monika Kryemadhi i bën “block” Ramës e Metës: Ja për kë politikan kam respekt

E ftuar në “Xing me Ermalin” Monika Kryemadhi ka treguar se politikani për të cilin ka më shumë respekt ajo është Sali Berisha.

“Për mua Berisha është ai i pari për të cilin kam respekt. Ai është burrë shteti, i lexuar dhe e mban fjalën duke u shkuar deri në fund marrëveshjeve”, tha Kryemadhi.

Ajo ka treguar ne emision se Kryeministrit Edi Rama dhe bashkeshortit te saj Ilir Meta u ka bere “Block” ne telefon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>