gjensilaaa-593x300
02/09/2017 - 7:23

Martohet Xhensila dhe Besi, dasma si në përrallë (Foto+Video)

Kengetarja Xhensila Myrtezai dhe aktori Bes Kallaku i kane premtuar njeri-tjetrit dashuri te perjetshme duke u lidhur ne martese ne nje mbremje vertete magjike me atmosfere perrallash.

Nusja i ka mahnitur te ftuarit ndersa ka hyre me nje karroce qe dukej sikur kishte dale nga perralla e Hirushes. Ata i kane lexuar te emocionuar betimet njeri tjetrit. Ndersa me pas jane cliruar dhe ka nisur festa e jashtezakonshme mes te ftuarve VIP por edhe familjareve.


20170901-224747 by revistaime

24e6affd6644bafe35f36839fc7adecf

21269900-1947832705496400-96486496-n-1

21291484-1947832718829732-1779167699-n

21297356_10210148811860089_1110423770_o

dasma-xhensila

21291252_451233155276682_1840706223_n-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>