lori-hoxha-770x652
22/05/2017 - 7:05

Lori Hoxha zbulon arsyen përse nuk do të ketë kurrë fëmijë! (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto së bashku me vëllain e saj Itan.

Ajo shfaqet duke e përqafuar dhe puthur atë. Megjithatë krahas kësaj foto Lori ka shkruar me shaka: “Kjo është arsyeja përse nuk do të bëj kurrë fëmijë. Ata do të jenë më të gjatë se unë kur të jenë 10-vjeç,”-shprehet trashëgimtaria e Top Medias.
lori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>