geti-dhe-marinaa
13/06/2017 - 18:01

Geti dhe Marina pësojnë aksident në Tiranë

Një përplasje me makinë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën pranë “Pallatit me Shigjeta” në kryeqytet, ku mësohet se të përfshirë janë reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Për fat të mirë duket se nga aksidenti Geti dhe Marina nuk kanë pasur shumë pasoja. Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por siç duket dhe në video ka mbërritur menjëherë policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>