ciljeta2
23/08/2017 - 11:52

Çiljeta, zi dhe vaj për dashurinë e humbur…(video)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka ardhur më e pikëlluar se asnjëherë më parë. Ajo sapo ka publikuar baladën e saj më të re në bashkëpunim me Alores.

“Pa ty jetoj” është një këngë kushtuar dashurisë së humbur. Çiljeta ndryshe nga herët e tjera që ka sjellë videoklipe ritmike dhe me shumë ngjyra, por këtë herë dominohet nga e zeza.

Nuk dihet nëse kjo këngë ka marrë spunto nga jeta e saj e vërtetë dhe thashethemet se lidhja e saj me Alban Hoxhën ka marrë fund.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>