auto_bleona-qereti_1489654424-20458751489657652
29/07/2017 - 13:44

Bleona zbulon se po vuan nga një sindromë (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra nga artistet shqiptare më të komentuara në mediet rozë.
Ajo shpeshherë bën veprime me të cilat bie në sy nga të gjithë dhe bëhet person shumë i përfolur.

Së fundi, ajo ka habitur të gjithë me një postim që bëri në profilin e saj në Instagram, ku tregoi se po ‘vuan’ nga një sindromë.

“Vuaj nga #sindroma e një mungese të madhe frike nga ecja përpara …
#nukështëproblemiim” shkruan Bleona në Instagram, sipër një fotoje të saj.

bleona-3_1501316774-8889165

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>