wdwewew
23/08/2017 - 9:15

Zbulohet me kë darkoi mbrëmë Presidenti i vendit Ilir Meta (foto)

Një foto e postuar në rrjetet sociale nga Ilir Kulla ka zbuluar me kë po e kalon darkën Presidenti i vendit Ilir Meta.

Kreu i shtetit shqiptar duket mjaft sportiv përballë Kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferri.

Kulla njihet si mik i Metës dhe Xhaferrit.

20953011_10212464743626929_3989758342556662465_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>