auto_Ramaa-11491932073
13/09/2017 - 8:05

Rama i kompleksuar nga gratë. Ja fotoja që e vërteton

Kryeministri Edi Rama sot ka zgjedhur të imitojë ambasadorin Amerikan në vendin tonë Donald Lu. Gjatë kohës që në foltoren e Kuvendit doli kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, Rama ka vendosur kufjet në vesh, në mënyrë që të mos dëgjojë kritikat që i drejtohen atij dhe qeverisë së tij.

Ky veprim i Ramës është komentuar nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan në një postim në Facebook.

“Ne vend te veshgjate “xhentelmeni”!

Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, veshegjati mbyll veshet! sb”

auto_berisha1505251688

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>