rama dhe linda
24/07/2017 - 9:11

Rama darkon me Vangjush Dakon bashkë me Lindën dhe Zahon (foto)

Kryeministri Rama me bashkëshorten e tij Lindën dhe Zahon e vogël, janë parë mbrëmjen e djeshme duke darkuar buzë detit në Durrës, nën shoqërinë e Vangjush Dakos dhe bashkëshortes së tij.

Ata kanë zgjedhur të njëjtin restorant ku kanë darkuar edhe dy vjet më parë pas fitores në zgjedhjet lokale të 2015-s.

Pas fitores së jashtëzakonshme të PS-së edhe në zgjedhjet e 25 qershorit dhe suksesit në Durrës, ku socialistët nën drejtimin e Dakos arritën të siguronin 8 mandate, duke kaluar dhe pritshmëritë e vetë kryebashkiakut, kanë sjellë sërish në qytetin bregdetar kryeministrin e vendit për të kaluar një mbrëmje të bukur korriku, me një nga miqtë e tij më të afërt politikë, në restorantin e njohur/portali DurresLajm/

auto_IMG-20170723-WA00171500877935

auto_IMG-20170723-WA00161500877934

auto_IMG-20170723-WA00131500877932

auto_IMG-20170723-WA00121500877931

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>