18835507_796134063880836_6369466405308131739_n
02/06/2017 - 12:56

Publikohet fotoja e Kreut te PS Kavajë duke drekuar me trafikantët e kokainës

Ish-Kryeministri Sali berisha ku publikuar ne FB edhe foton e kreut te PS Kavaje duke drekuar me dy trafikantet e kokaines te cilet u kapen me droge ne makinen e tij.

Postimi i plote i Berishes:

Qytetari dixhital pergenejshtron mediat:
-tregon te verteten per makinen e Gentjan Dajes qe u kap mbreme me kokaine
- dergon dhe foton, ne te cilen Gentian Daja po drekon me te dy bashkepuntoret e tij qe u arrestuan nga antidroga ne makinen e tij pasi u gjeten me kokaine! sb

“02/06/2017, 10:33:17: Mirmengjes doktor.Per informacion dhe per te pergenjeshtruar gazetaret dhe halabaket e rilindjes.Audi i kapur mbreme eshte prone e Gentian Dajes por per arsye qe dihen nuk e ka regjistruar ne emrin e tij personal por ne emer te shoferit te tij personal dhe te familjes i cili quhet Bledar Qerosi i cili ka qene dhe shofer i kuvendit ne sherbim te ish deputetit socialist
Pershendetje z Berisha ne kete foto Gentian daja me 2 djemt qe u kapen sot me kokaine Rem shabani dhe redi duka”

One Response to Publikohet fotoja e Kreut te PS Kavajë duke drekuar me trafikantët e kokainës

  1. laci says:

    po si nuk u lodhet duke mashkruar kete popull, jeni bere gazi i botes me gjithe qytetarin dixhital.
    dhe godisni m etuajen ne ato qytete ku keni humbjen e sigurt (dhe pse tashme ate e keni ne te gjithe shqiperine)
    Ky zoteria mund te jete ne kafe dh ene dreke me ke ti doje qejfi, ashtu sic edh eju drekoni e darkoni me ke tju doje qejfi, nuk ka dale ndonjehere ndonj ei ps tju nxjerre fotot de jeni kriminele, pse keni darkuar me njerezit.
    Turp sa turp per ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>