auto_Ilir_Meta1494002059
20/05/2017 - 8:45

Meta: Dyshja Rama-Basha më kujtojnë vjehrrën time dhe Berishën

Kur komentoi konfidencat mes Edi Ramës që kap për krahu Lulzim Bashën, para nisjes së negociatave, Ilir Meta iu kujtua vjehrra e tij. Sipas Metës, takimet dhe kontaktet janë shumë të rëndësishme në rrëzimin e paragjykimeve.

“Vjehrra ime, kur bëmë koalicion me doktorin, se është e majtë, e kishte tmerr doktorin. Pastaj, kur bëmë koalicion ne, thoshte: Ore nuk flet dhe aq keq ky! Më duket se kështu po i ndodh edhe këtyre” u shpreh Meta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>