rama
11/01/2017 - 16:23

“Kë inauguroi sot Rama”. Basha nxjer bllof Kryeministrin dhe Kryebashkiakun (Video)

Edi Rama dhe Erion Veliaj sot kanë vendosur që të inaugurojnë Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit. Rama e Veliaj kanë vënë nga një gur në themelet e atij që e kanë cilësuar si bulevardi i ri, zonë në të cilën ka 1 vit që punohet. Por jo vetëm kaq. Në fakt punimet e këtij bulevardi kanë nisur që në shtator të vitit 2013, por vetëm pak kohë më pas, qeveria e drejtuar nga Edi Rama vendosi bllokimin, duke dërguar policinë ndërtimore. E prandaj sot Rama e Veliaj inauguruan një ndërtim që është inaugurua njëherë. Ja pamjet më poshte:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>