cerrik ok
19/06/2017 - 13:48

Cerrik/ Qytetarët përzënë Veliajn dhe Ballën, brohoritje njëzëri: Lulzim Basha!

Erion Veliaj i ka dalë në ndihmë Edi Ramës duke bërë fushatë elektorale. Pasi ishte në Rrëshen, Veliaj dje është shfaqur në Elbasan.

Por nëse në Elbasan i ka shkuar mbarë, në Cërrik Erion Veliaj dhe Taulant Balla janë përzënë nga qyteti.

Këtë e ka bërë të ditur ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka bërë publike edhe një video në faqen e tij në Facebook.

“Pritja që i rezervuan dje qytetarët e Cërrikut, Lal plehut dhe Taulant Ballës!”, shkruan ish-kryeministri Berisha në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>