20664409_848855168608725_25521444517602316_n
11/08/2017 - 7:02

Berisha denoncon: Ja kush është ‘i forti’ që bën ligjin në administratën e Ramës

Qytetarët e Dibrës, sot kanë denoncuar një rast flagrant në atë që po ndodh në administratë. Sipas tyre Rama kontrollohet nga i ‘forti’ i Dibrës, i cili emëron dhe shkarkon nga detyra kë të dojë.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha:

Qeverine e kontrollon Ymer Lala!

Lexoni mesazhin e oficerit dixhital! sb

“Pershendetje Doktorr. Sé pari ju uroj shendet.PO tè bej me dije sé qeverine e kontrollon Ymer Lala.Ja arsya. Florind lala nipi i ymer u shkarkua nga puna sé u kap né diber né fushat para zgjedhjeve. Ndersa me dt 1 gusht emrohet prap né ate vend pune qe ishte né Garden e republikes dhe me e keqja esht sé nuk vjen fare né Pune. Personin né fjale e mbron Liman hoxha qe esht Drejtor drejtorie né Grsh(garden e republikes). Ky Drejtori esht nje idjot qe as qoban sé meriton por me ndihmen e ymerit u be drejtor. Problemi qendron ketu esht ëe qeverine e kontrollon ymeri…….”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>