vetevarje-620x361
19/08/2017 - 11:29

Vret veten i moshuari nga Elbasani

Një 75-vjeçar A.T. nga fshati Shelcan i Elbasanit ka varur veten ditën e djeshme me litar, tek një pemë afër shtëpisë.

Policia e Elbasanit njoftoi se nga veprimet e para hetimore, grupi hetimor ka konstatuar se ky shtetas, nën efektin e alkoolit dhe depresionit është vetëvarur me litar. Nuk u konstatuan dëmtime apo shenja dhune. Dosja e tij i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan,për vlerësim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>