arrest1
14/08/2017 - 9:47

Tmerr në Vlorë, 63-vjeçari i kërkon seks adoleshentes

Policia e Tiranës ka arrestuar një 63-vjeçar nga Vora, i cili përndiqte seksualisht një 18-vjeçare nga fshati Marqinet. Ndalimi i tij është bërë me iniciativë.

“Më datë 14.08.2017, u bë ndalimi me inisiativë i shtetasit Xhemali P., vjeç 63, banues në Vorë, pasi muajin Gusht, të vitit 2015, në fshatin Marqinet, ka ngacmuar seksualisht shtetasen e mitur K. P, vjeçe 18, banuese në fshatin Marqinet 2, Vorë.”

Po ashtu, ka arrestuar në flagrancë dhe një person tjetër: Ervis S. 34 vjeç, banues në Tiranë, pasi në orën 00:30, në rrugën “Preng Bib Doda”, ka ngacmuar seksualisht dhe ka përndjekur shtetasen G.Gj, vjeçe 23, banuese në Tiranë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>