auto_Australian_cart1502688393
14/08/2017 - 11:23

Tmerr në Fier, vdes fëmija 5 vjeç, e zë poshtë karroca e kalit

Policia e Fierit ka dhënë sot versionin zyrtar të vdekjes aksidentale të një vogëlushi nga Vlora.

Sipas Policisë, dje, në datën 13.08.2017, ora 18:20, është sjellë i vdekur në Spitalin Rajonal Fier një fëmijë i mitur 5 vjeç, banues në fshatin Panaja,Vlorë, i cili ka ardhur për pushime në fshatin Çerven, Fier, tek gjyshi i tij, shtetasi Xh.T.

Fëmija duke luajtur është kapur me duar tek një karrocë që tërhiqet me kafshë(e cila ishte e parkuar në oborrin e shtëpisë) por pasi është mënjanuar karroca e ka zënë poshtë dhe ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>