auto_pistolete-arme-vrasje-645x380-780x4391502457807
11/08/2017 - 17:24

Të shtëna me armë në mes të Fushë- Krujës, 2 të rinj tentojnë të ekzekutojnë ‘hasmin’

Të shtëna armësh kanë tronditur sot në mesditë qytetin e Fushë Krujës. Dy të rinj, Bledar e Bardhok Gjini kanë qëlluar Eduard Gjanajn, por nuk e kanë plagosur.

Pas kësaj, ata janë larguar nga vendi i ngjarjes. Policia është vënë në kërkim të tyre.

Mësohet se këta persona kanë pasur konflikt me njeri-tjetrin prej mëse një viti dhe jo më larg se tre ditë më parë janë rrahur me njeri-tjetrin me mjete të forta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>