aksident-makina-kanal-655x356
19/06/2017 - 13:59

Makina shtyp për vdekje fëmijën dhe bie në kanal

Një fëmijë ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur rreth orë 12:35, në rrugën dytësore në Marikaj, Tiranë.

Automjeti tip Ford, me drejtues shtetasin N. A., ka aksidentuar shtetasin e mitur, O. K. dhe më pas makina ka dalë nga rruga duke rënë në kanalin e rrugës.

Fëmija është transportuar menjëherë për në spital, por ka gjetur vdekjen si pasojë e goditjes që ka marrë.

Policia thotë se grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shërbimet e policisë rrugore kanë bërë shoqërimin e drejtuesit të automjetit për veprime të mëtejshme procedurale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>