atentat
04/08/2017 - 8:56

Kush Lorenc Hoxha, 24-vjeçari që i bënë atentat te Komuna e Parisit

Lorenc Hoxha është 24-vjeçari i cili mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në zonën e “Komunës së Parisit” në kryeqytet.

Hoxha mori një plumb në shpatull gjatë kohës që gjendej në makinën e tij tip “Benz” ngjyrë i bardhë me targa AA 777 RT dhe shkëmbeu zjarr me një tjetër automjet në një zonë të populluar.

Automjeti me të cilin udhëtonte i riu është në pronësi të Xhevdet Hoxhës, por nuk është bërë ende e ditur nëse ky i fundit ka lidhje me atentatin, shkruan JOQ.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Fotot e para të publikuara të 24-vjeçarit tregojnë se ai është i fiksuar pas automjeteve luksoze dhe rrobave firmë.

10390225_669522806490562_6602583553245730785_n

11063616_706637309445778_2892397115140418500_n

19510318_1256594641116706_2106967185564137737_n

19511405_1256575244451979_3403025877830793667_n

makina-2

atentat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>