policia-e-fierit_1484836051-1457560
20/08/2017 - 17:33

Ktheheshin nga dasma aksidentohet çifti në Fier

Dy persona, burrë dhe grua janë aksidentuar me motor, teksa po ktheheshin nga një dasmë.
Sipas policisë, Piro Koci 57 –vjeç ka humbur kontrollin e motorit duke rënë në asfalt, pasi po ktheheshin për në Seman.

Të dy janë dërguar në spital, ndërsa më e rëndë paraqitet gjendja e 57-vjeçarit, që është futur në sallën e operacionit.

Gruaja është plagosur lehtë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>