aksident 3434
12/08/2017 - 10:58

Ja si duket makina e deputetit Rakipi pas aksidentit ku vdiq një person

Orët e para të mëngjesit të sotëm, deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve të policisë viktima i ka prerë rrugën Rakipit duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ndërkohë, mësohet se Rakipi është dorëzuar vetë në polici ku ka dhënë dëshminë e tij.

Nga ana tjetër PD ka reaguar përmes një deklarate për mediat duke thënë se po përpiqet të fshihet ngjarja dhe se po manipulohen provat, për shkak se Rakipi është mik i ngushtë më kryeministrin Rama. Lapsi.al sjell foto nga aksidenti, si dhe makinën e aksidentuar të deputetit Rakipi.

xfsd

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>