auto_Screenshot_231503084014
19/08/2017 - 9:34

E qëllon burri me sqepar, vdes në spital 51 vjeçarja nga Lushnja

Ka humbur jetën në spital 51 vjeçarja nga Lushnja e cila u godit me sende të fora nga bashkëshorti. Natasha Kazanxhi ishte dërguar më herët në spitalin traumës, pasi ishte goditur dhe dhunuar nga bashkëshorti i saj, 55 vjeçari Tajar Kazanxhi.

51 vjeçarja nuk ka mundur dot ti mbijetojë plagëve të marra në trup. Natasha ishte qëlluar me sqepar nga bashkëshorti i saj. 51 vjeçarja nuk ka mundur dot ti mbijetojë plagëve të marra në trup. Viktima dhe autori jetonin në plug të Lushnjës.

Ja çfarë deklaroi policia më herët::

Në datën 18.08.2017, rreth orës 18:15, në fshatin Plug, shtetasi Tajar K., 55 vjeç, në banesë ka goditur me sende të forta bashkëshorten e tij, shtetasen N.K, 51 vjeçe, e cila ndodhet në gjendje të rëndë shendetësore në Spitalin Lushnje.

Policia ka shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje, autorin e dyshuar, shtetasin Tajar K.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>