1503138374makina_1503156030-4392894
20/08/2017 - 11:36

3 ditë pasi e dhunuan, shefit të kufirit në Vlorë i djegin dhe makinën

Në orët e vona të natës makina në pronësi të shefit të Kufirit të Stacionit të Triportit në Vlorë, Sadi Ceka është gjetur e djegur.

Ky është incidentin e dytë ndaj tij në harkun kohor të tre ditëve.

Tre ditë më parë ai u dhunua nga persona të paidentifikuar në afërsi të banesës së tij, ndërsa mesnatën e së premtes, duke u gdhirë e shtunë, i kanë vënë zjarr makinës në pronësi të tij.

Makina tip “Skoda”, me targa AA 391 HY e Cekës, është djegur qëllimisht, variant të cilin e pohon edhe policia që ka kryer veprimet e para hetimore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>