311543
13/09/2017 - 13:24

Bregu i oqeanit mbushet me “monstra” pas uraganit “Irma”

Të paktën 20 persona humbën jetën nga uragani shkatërrimtar Irma, dhe mbi një milion shtëpi janë përmbytur në Florida dhe ishujt Karaibe.

Pas lajmeve se uragani Irma tërhoqi detin në Majami, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar momentin për të sjellë në vëmendje foto të krijesave të çuditshme të bëra me fotoshop.

Pas këtyre fotove shumë njerëz u frikësuan, por pati dhe nga ata që e kuptuan se për çfarë bëhet fjalë.

311549

311547

311545

311544

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>